Říjen 2010

Někdy se stačí jen kouknout ..

31. října 2010 v 17:37 | Bloody Desire |  Diary
Tak toho mího chlápka ste mi nekteří zkritizovali,ale co už :) . Je to hlavně můj názor . Mě se dlouhovlasý líbí . Jsou moc krásný . A vždycky se mi líbí víc než kluci který je nemají . Nevím no je to můj styl na kluků .
Dneska to bylo fajn . Já už ani nevím co tu mám psát . Číst vás to asi nebaví .
Tak vám tu hodím muziku . A poslechnete si ju alebo jak chcete no .

David Bisbal-Dígale
Mne se líbí hlavně on . Je tak krásnej ,ale tá písnička je strašně moc taky pěkná . Nevím proč se mi líbí ,ale je to takovej slaďák krásnej :) ...

Je to vidět,že mířím moc vysoko,ale ..

31. října 2010 v 9:22 | Bloody Desire |  Diary
Ale on by byl pro mě ten pravej!
http://immortal-memory.blog.cz
Vídíte ten pohled? Tak to ano právě takovýdlhe pohledy se mi líbí . Z nej cítím,že by mě chápal . Vidíte ty černý vlasy ? Tak to je něco pro mě . Miluju chlapy který mají takový vlasy . A tý oči? OMG . Takovýho by sem v buduocnu chtěla mít . Je okouzlující . x)

Zase mi urobil nervy ..

29. října 2010 v 18:53 | Bloody Desire |  Diary
Ano zase skrz Filipa . Už to,že mi robí nervy je snad na každodení věci . Jako by už sem si zvykla,ale vždy mi to udělá nervy . Stála jsem z kamarádkama před jeho barákem . Čekali jsme na jeho ségru no a on vyšel a šel zametat rozbitej květináč . No a my sme tam tancovali,smíli sme sa . A on měl nervy . Snad poprvý krát co jsem ho viděla,že se nemá dobře . Nevím proč ,ale ani se na mě nekukel . Teda jo jasně,že kukel ale skrz ty jeho nervy to bylo v prdeli . No a došel tam nějaký jeho kamarád na autě a pýtal sa ho kam jde . No a Filip řekl,že porádně se nadrbat . No tak ať si jde . Ať mi políbí prdel . A přesne o tomhle on mluvil . O těch okolnostech ,že by sme spolu chodili ,ale on by chodil večer pit a já bych nemohla a byla bych já ta sklamaná .

Chcem ho,ale něco jsem zjistila..

28. října 2010 v 18:46 | Bloody Desire |  Diary
Teď když už je mi fajn začínám silno rozmýšlat o tem,že to ,že sem za ním šla bylo mega dobrý . Do piče mě neposlal . Řekl,že počkáme a já mu věřím . Vy možno ne neznáte ho,ale já viděla ten cit z kterým to říkal a jeho upřimný oči . A náš vztah se možno bude takhle zlepšovat . Když už vím,že mu mohu říct cokoliv a on mě neodjebe .
Předchvílí sem stála venku sama a říkam kdyby tak šel a já sem se otočila a on zamnou a to nekecám . Copa to je?! Náhoda alebo něco víc? Krásně se na mě usmál a obočím mě pozdravil . Já mu řekla ,že " Kam pak jdeš Buli ?(jeho přezdívka )  A on se na mě usmál a řekl ,že " Domuu " ..nevím či čekal muj usmev na perách . Myslím,že spíše čekal to,že budu smutná  atak ,ale právě naopak . Nedá se popísat jak moc ho mám ráda .
http://immortal-memory.blog.cz
No a pak jsem šla dom a takový bývaly chlap kterýho jsem chtěla byl v mojem v chodě . Je to obyčejní troska . Jenom chlastá a nemá to v hlavě v pořádku . No a bylo tam moc lidí . A já sem ty dvěře otevřela a on tam sedel a já přímo do něho z těma dvěrama . A byla tma a on řekl ,že či sem nevědela třesknout ještě silnejší do něho . A já sem řekla,že budem do něho třískat . A pak ten jeden mu řekl,že " To je Denisa " ..a on fest ,že já nevědel,že je to ona . To jako myslel,že mě by to nepovidal a při tom mě nesnaší jak nejvíc može ten parchant a já něho taky .

Ukápla poslední slza pro toho idiota

27. října 2010 v 14:53 | Bloody Desire |  Diary
Já vím proč jsem si dala tu sázku . Byl to osud aby mě to otevřelo oči . Šla jsem za ním . Řekl,že ví o co jde,ale,že nebudeme teď o tom mluvit ,že jsem hodně mladá . Že jsem moc dobrá ,ale že on si mě nezaslouží protože je idiot . Potom zavřel dvěře a řekl,že je chybaa v něm a né ve mě protože já sem pro něho přílíš dobrá .

... a takhle to všechno bylo..první sklamání...slzy..a všechno,ale už se nechci zamilovat...on řekl,že já ještě budu jeho,ale že teď ne...žé to nejde a ten idiot si myslí,že bych ještě někdy v životě mu dala šancu...ani tu nejmenší!!! ...tyhle slzy co jsem pro nej teď vyronila už pro nikeho v životě nechci vyronit...

Stála jsem tam blízko pri nem...dível jse mi ze svojími modrými očami jako nebe přímo do očí ... já měla slze na kraji..viděl to...ale i přezto zavřel dveře...a já řekl jen dobře...nechci ho už v životě vidět..Copa já musím trpět?!NAPOSLEDY...!!!

A je to tady...

26. října 2010 v 20:03 | Bloody Desire |  Diary
Dala jsem si z kamarádkou sázku,že když ona se bude líbat z takovým jedným týpkem tak já řeknu Filipovi,že se mi líbí . A už je to tady . Daly sme si to do konce měsíce a už je tu pomály a kamarádka se sním líbala . Teď je řada na mě a já sem odhodlaná mu to říct takže mi držte palce . Chci chci chci chci aby to vyšlo ,ale já ani nevím jak mu to říct . :D:D se budu tlemit...

Ale povím vám jedno . Už teď se mi třesou kolena tak nevím nevím když budu stát před ním asi mu odpadnu do náručá . :D .. hmm,ale zní to dobře :D ... teď si z toho dělám srandu,ale když budu stát před ním tak vážne nevím jestli mu to řeknu,ale když už stát před ním budu tak určitě jo . Já jen nevím jak dosáhnout toho aby sme byli jenom my dvá. Žádný diváci ...

Byla jsem jiná...

25. října 2010 v 18:56 | Bloody Desire |  Jednorázovky
No a co,že jsem prostě jiná? Neposlouchám rap a hip-hop . Nic mi to do života nedává . Každej se na mě kouká jak kdyby jsem spadla ze stromu ,ale není to tak . V tomhle zapadákově kde bydlím není ani jeden člověk co by se mi aspoň trochu podobal . Chodím do první třídy a jen někdy si z holkama řeknu něco smyslplnýho . Ale,že by mě zavolali medzi ne a zebrali mě do kolektivu?! Tak to asi ne . Mám ráda samotu . Vždycky jsem byla sama . Máma mi umřela když mi bylo 7 a tátu jsem nikdy neviděla . Asi se ptáte u koho jsem teda byla? Nechala jsi mě babička . Měla mě ráda,ale já už sem tam zustat nechtěla . Chtěla jsem okusit něco novýho . A tak jsem se jak jen to šlo vzdělávala . Ale na co mi je vzdělání když se všichni na mě tak koukaj ? Mám spadnout do toho hip-hopovýho světa kde všude jenom lidi nádavaj,hulí a kouří?! A vše jim je to u prdele? Tak to ne . Za žádnou cenu by sem to neudělala . Před chvílí jsem přišla ze škole . Bylo to tam nudný jako vždy . Byla jsem ponorená jen do svých myšlenek a nikoho jsem nevnímala . Někdy jsi řikám proč já? Proč právě mě se muselo stat všechno neštěstí světa? Snažím se najít cestu po které bych šla,ale nedokážu si nic vysvětlit?Že by někde v budocnousti na mě čekal princ na bílem koni který by mi dal všechnu lásku světa? Protože nikdy jsem nic takovýho necítila . Nikdy jsem se nezamilovala . Nikdo mě v životě neobejmul a neřekl ,že stojí při mě . Na všechno jsem ostála sama,ale já stále žijem . Ve víře ,že bude líp . Žijem jen sama pro sebe a tak to vždycky bylo . Vždycky jsem si říkala kdybych měla aspoň sourozence . Bylo by to vše o moc lehčí .Stál by mi při mě . Neobrátil by se mi chrbtem . Ale ne . Já cely dny čumím do prázdný zdi a přěmýšlím . Kdy mi už někdo řekne kam tohle všechno spěje ? Kam se tímhle dostanu ? Já bych aj vědela kam . Pod černou zem !

Jsou to jen takový pocity nějaký holky..někdy i mé..
nemusíte to brát jak povídku :D...ale zaradila jsem to tam:)

Mmm..tak jo chci se sní bavit..

25. října 2010 v 14:06 | Bloody Desire |  Diary
Chci,ale nejde to ! Teda jde jen za těch podmínek ,že by přišla pro mě,ale ona se buď pujde učit a i tak prší . Chtěla by sem si to sní vyříkat protože i ona udělala zle a já pak byla nasraná . A už mě to přešlo a ona to udělá znova,že jsi mě nebude všímat . A tý z kterýma sem byla venku . Tak tý na mě ani nepomyslej . Oni pro mě nepříjdou .

... chci jebat na všechno protože se do teho zamotávám a mám nervy....
http://immortal-memory.blog.cz

Nevím či sem si vybrala správně

24. října 2010 v 18:43 | Bloody Desire |  Diary
Jde o to,že sem se zase začla bavit z jednou partou holek . Oni sou v pohodě,ale sou jiný než já .Srandujeme a normál no :)) . Jenomže se k nám dneska připojila kamarádka z kterou sem vždycky byla jenom já . Ale ona mi taky nedávno udělala to,že si mě ani nevšímala . Tak jsem udělala to istý . Nepromluvila jsem sní ani slovo . A byla tam uplně na ocet . A já sem jí ani nelutovala protože ona mi spravila to istý a já sem si snu neměla co povědet když tam bylo tolik lidí ! :PP

ale nevím či to bylo správný..Necítila jsem se tam dobře....
http://immortal-memory.blog.cz

Pomluvačná a nemám jí ráda ..

23. října 2010 v 20:25 | Bloody Desire |  Diary
Jde o jednu holku . Ona bydlí na stejný ulici jak já . A byli sme sní venku . Nemám jí ráda už tak dlouho jak jí znám . A to už je dost dlouhá doba . Já snad nikdy naňu nezměním názor . Vím,že by ju to ani nezaujímalo,ale mě je to jedno . Ona je pomluvačná . Stále jen někoho pomlúvá jak zle vypadá jaký je ,že by mu jebla,ale sou to jen silný řeči . A stále vyprávěla o Filipovi :-/ . Jak on píše druhým holkám . Výte je to jeho bývalá a ona má ve zvyku stále mluvit o svojich ex přítelích ,ale tak se nazvat nedá protože spolu byli celkem týden?! Asi tak nějak . A výte co? Při tem jak o něm mluvila stále čuměla na mě,ale právě to mě posouvá dál . Že nebudu poslouchat řečičky jedné holky která má nasrané v mozgu !!!
Ona nadávala mojí kamarádce pičoviny úplné a potom ju volá si zapálit a moje kamarádka šla . Jako uplně od věci a dneska nám vyprávěla,že tá moje kamarádka je jak 9 ročný děcko . Protože si dala ofinku . Chápete to?! Už podle tohoto si možete vytvořit názor na ní . Vím,že jí ani jeden člověk odtáto nezná jen jedna osoba,že Heni?Schválne či uhádneš o kem tu píšu,ale určitě ano .

Protože sňú měl každý problém a má . Ona všelikoho pomlouvá ,ale vrací se jí to stejný mincí!!!

EDIT(21:02)
Akurád sem tu toto všetko o ní písala a ona si mě přidá na fb na video. Kdo patří do její rodiny . A všech kdo bydlí tam kde my . Kurva to už je na mě moc . :D

Tajemství

22. října 2010 v 20:34 | Bloody Desire |  Diary
Sem ohromená . Koukám na takovej dokument kterej se volá tajemství a davá mi to docela dost . Je to tak neskutečnej dokument,že zírám z otevritou pusou . Vždycky jsem si říkala,že když to chtít nebudu tak to dostanu ,ale přesne naopak . Když v něco budu vážne věřit a budu to chtít a budu to i tak cítit tak je jasný ,že to dostanu .Či už sou tu peníze,vztah alebo nějakou vysněnou budoucnost.

"Vykročte ve víře,
nemusíte vidět
celé schodistě
jen udělejte první krok "
Nemohu přečíst odkud je ten citát ,ale má to něco do sebe!
první krok je přát si to..
druhej krok je věřit
a třetí přijmout to..
Či už za třicet minut,za tri dni alebo za tricet dní . Příjde to . Od teď se muj názor uplně změnil na dost věcí . Fúha moc moc moc fajnovej dokument ... a já budu jen pozorovat jak se to bude všechno měnit . Budu vytrvalá klidně si i napíšu na papír všechny ty věci které chci dosáhnout . :)

Právě si píšu ze sestřenku

22. října 2010 v 14:14 | Bloody Desire |  Diary
Tak se tu konečne oběvila,ale nic se nestalo . Nezavolala mu . Nemá to jeho číslo takže sem furt tam kde sem byla .
Vždyť přečtete si :
K: cauko no co je nove?
Já: ahoooj nic
K: jakto?
Já: a s cim myslis jako co je nove?
K: s filipem
Já: to sem myslela ze mi reknes ty
K: ja sem snim nepisala lebo sem tady strasne dluho nebyla
Já: aha ja myslela žes mu volala,ale neva sak..
K: a ja nemam jeho cislo
Já: sak si rikala ze si ho optas od borisa..ale asi ne..ze?
K: sak sem tu jak dluho nebyla tak sem nepisala ani z borisem
já : dobre teda ..

asi tak..no celá konverzace..

Já a adoptovaná?

21. října 2010 v 18:54 | Bloody Desire |  Diary
http://immortal-memory.blog.cz
Nechci Vás nějak zatěžovat alebo překvapovat tím titulkem,ale vyprávěli sme se z mámou o jednom seriály . Že jedna ženská měla dvoch synu a jeden z nich nebyl její . A ona řekla temu co její syn byl,že není protože ten co není by to nezvládl . A moje máma se mě zeptala co bych dělala kdyby mi řekla,že jsem adoptovaná . A teď mi jen řekla,že si mě adoptovala . No a já sem jí odpovědela,že jí nevěřím protože tá naše podoba je neskutečná . No ,ale když si to takhle představím . Že bych to ani nečekala a moje máma by mi oznámila,že jsem adoptovaná a myslela by to vážne . Já nevím co bych dělala . Myslím,že by se mi to od základu všechno změnilo,ale svou pravou matku bych v životě asi vidět nechtěla a neměla by sem jí ráda za to co mi udělala . Jak asi každý člověk !

Uplně sama

20. října 2010 v 18:45 | Bloody Desire |  Diary
Vím,že to na mě došlo teď nějak ,ale prostě já už nemohu . Ano jedná se o Filipa . A já mám zas ten pocit,že ho neznášam . On se stále směje . On je ze svojíma kamarádama a vidím ho stále jen šťastnýho . A já ho chci ! A on o tem prostě neví a já už bych ani neměla sílu mu něco říkat protože jediný co by udělal je ,že by se začal smát! Ano a ani by mi nic neřekl alebo jen nějakou hovadinu . Ano chtěla bych ho vidět aspoň jeden krát břečet . Abych vědela a zjistila,že mu není všechno jen u prdele a ,že nemá jen tu svou trávu a nic jinýho . Jo beru on má 18 chce si úživat ,ale mě tím pádem necháva trpět . A nejsem jediná takhle to cítí spoustu holek a je to nespravedlivost a mě už se nechce pro něho brečet . Už ne ! Kdyby sme si to tak vyměnili a on zjistil jaký to je pro někoho trpět,pro někoho břečet ,ale ne! On to nezjistí a když ano nebude to pro mě!!!
Teď sem stála před činžákem a on šel ze svojíma kamarádama smíchy až na 100km . Viděl mě . Viděl,že sem tam jen tak stála sama,ale jemu je to u prdele . On má svojich kamarádu a jak vidím tak je mu to stačí . Všechny moje nadeje se rozplynuli . To číslo si už dávno změnil . Sestřenka se mi odtý doby neozvala a sama já nic nezvládnu . :(

Potom je tu ten chalánek co je teď v devítke . On je takovej strašne malinkej a chudunkej,ale on se mi líbí . Něčím mě dostává asi tím snem co se mi sním sníval prostě . Ale chce ho moje spolužačka . Ona řiká,že ho nechce,ale ,že se jí líbí,ale nevím no . Dneska sem sní šla do jeho třídy a prostě sme tam byli při jeho lavici . On tam sedel sám nevnímal a já se ho ptám či sedí sám a on mi řekl ,že ne ,že z jedným takovým týpkem tak jsem řekla,že aha usmála jsem se . Ale to bylo asi tak vše . A tá spolužačka? Ona mu nic neřekla ona se ho hambí a já by sem ich ráda viděla spolu protože bych se nejvíc smála . Ojojoj :) ,ale líbí se mi .. :(( A já už nevím z těma citama to mám tak pomíšený ,že už mi z toho jebe!!!!

Já myslela.že si mě ani pamatovat nebude!

20. října 2010 v 17:48 | Bloody Desire |  Diary
Pamatujete si jak sem psala o tom chlapovi co měl tý dvě děcka a volal mě sebou?! Teď sem ho viděla,šel okolo mě a já sem se raději otočila a nekoukala na něho . A moje kamarádka mi řekla,že se na mě neustále strašne koukal . Fúha myslím,že kdybych šla sama tak nevím nevím . :PP

...jinak chci jít do knižnice a chci opět začat číst knížky. ..♥ :)

Titulek ke článku je těžká věc nikdy mě nic nenapadne.

19. října 2010 v 15:36 | Bloody Desire |  Diary
Vítám Vás !
To vyznelo jak kdyby jsem z blogem teprve začínala . :D Děkuju Všem,co se vyjádřili k mojí povídce a líbila se jim . Taky jsem ji psala hodně dlouho a už sem pomály ani nevědela jak zkončit ,ale predsa sem nějak zkončila . O třech sem přišla domu ze školy . Sme měli sedem hodin a já už vážne tak trochu nemohu . Chci si ít koupit jednu čepici,ale nemám s kým a nějak se mi nechce . Možná se k tomu ještě dokopu,ale nevím . Dny jsou pro mě dost nudný . Proto ani nepíšu . Pozorujem to tady,ale nedokopu se k tomu abych něco napsala takže nevím kdy bude nějakej novej článek . Ale já jsem nepředvídatelná . U mě nikdy nevíte . :D Mohu napsat už dnes večer pokud se něco stane což myslím,že nestane .

Moje máma je nemocná a já jsem chtěla ráno ostat sní doma ,ale musela jsem tam jít . Jako do školy . A tak hrozně se mi nechtělo . Nebaví mě to . Nebaví mě učit se . Proto mám samý špatný známky . Nebudu to psát jaký to si každý domyslí . Fúha to už je pul štvrtý? Musím se ít nachystat do školy a pak něco snad podniknu alebo jen zalehnu k mámě a budeme koukat televizi ( což nechciii ) :D .. kdyby tak pro mě někdo přišel,ale stále je to tu kdyby!!!

Táta mi zachránil život

17. října 2010 v 10:11 | Rousie |  Jednorázovky
Byla jsem malá . Ještě stále mám před očima to co se stalo . Uběhlo 9 roků a já na svýho tátu vzpomínám jak na hrdinu . Tenkrát mi bylo devět . Bydlela jsem v Mexiku . Všude byli jen násilníci ,lidé kteří ubližovali . Vtedy jsem to ještě nechápala . Vědela jsem,že tam kradnou malý deti a ptají si za to peníze?! Ale nedokázala jsem si to představit . Měla jsem ještě malej mozek na to aby jsem to chápala . Chodila jsem do školy kde byli místo učitelek mníšky . Můj táta byl právník a moje máma se starala o chudobných . Táta mě nutil chodit na piano . Neměla jsem to ráda . Nechtělo jse mi ,ale i přezto jsem tam chodit musela . Ani jsem len netušila,že tam se to stane . Tá chvíle která mě natolik poznačí . Já vycházela a táta mě čekal v autě . Nestačila jsem ani vyjít ze dveří a už mě někdo táhnul do auta . Já jsem nechápala co se deje jen sem křičela o pomoc . Chtěla jsem svýho tátu . Chtěla jsem odjet sním domů a nic takovýho by se nestalo . Byl to asi osud . Zavedli mě někam kde jsem to absolutně nepoznala .Byli tam jen tmavý okna z mrežama . Byla jsem v malinkatý izbě uplně sama . Bez rodičů ,bez svýho psa . Když jsi na to tak všechno spomínám raději bych chodila na to piano než aby sem zažila to co sem zažila . Břečela jsem a prosila aby mě pustili 24 hodin v kusy . A ?! N-I-C ! Ani to snimi nepohlo . Netušila jsem co chtěli až když jsem slyšela ho mluvit ,že chcou peníze . Nebyl to problém pro mýho otce protože on ty peníze měl . Zaslyšela jsem ještě jak volal mímu tátovi jak to všechno provedou . Myslím,že se můj táta měl sním stretnout sám . Chtěla jsem ho už neskutečne moc vidět . Chtěla jsem byt na slobodě . Ten chlap co mě stále strážil mi nahánel obrovskej strach . Jíst mi dávali jenom 2krát denně a to pořádný jídlo ani nebylo . Pítí jsem dostávala . Pri životě mě drželo jen to,že uvidím svojí mámu a svýho tátu . Nestalo se tak . Jen sem slyšela teho hroznýho chlapa jak mluvil ze svými chlapami ,že někdo tý peníze co mu vložil můj táta ukradl . A tak byla zmarená šance ,že ještě někdy uvidím svých rodiču . Pluli dny,měsíce a já už přestávala doufat . Ten hnusnej chlap řekl ,že už ich nikdy neuvidím . Nevědela jsem co semnou bude byla jsem malá . Až ráz zazvonil mobil . Byla jsem moc ráda,že jsem akurád byla při tom . Byl to můj táta chtěl se sním dohodnout . Já sem nevěřila . Chtěl se dohodnout . Byla jsem zase až moc šťastná až dokud sem neuslyšela,že ten hroznej chlap ze svých hnusných rtů řekl,že můj život dá jen za tátuv . Nic jsem nechápala . Dali jsi čas kde se stretnou . Dal mě do auta a někam jsme jeli . Já ani nevědela kam až kým jsme nevystoupili . Držel mi nůž pod krkem a já sem se bála . Moc jsem se bála . Ale osud zařídil aby sem opět uviděla svojí mámu . Hned jsem se k ní rozběhla . Tý hnusný chlapy mířili na mího tátu . Řekl mi jen,že mě mel neuvěřitelne rád a ,že se vybere na dlouhou cestu a už se neuvidíme . Moc jsem břečela . Kouknul se na mě a obejmul mě . Já utíkala za svojí mámou a až teď když mi je 18 roků sem všechno pochopila . A svýho tátu budu mět neskutečne ráda i když bude kde bude . Dal za mě život a já při vzpomínce naneho se cítím šťastná . Šťastná za to,že existoval takový chlap který mě měl rád ze všetkého nejvíc na světě a ještě víc,že to byl můj táta!!!

Inspirace je z filmu : Muž v ohni . Je to podobný příbeh,ale ten můj je jiný,ale dej stejný . Miluju ten film a pokaždé se přinem rozbřečím . Tak prosím pravdivý komentář na mou povídku ♥ .

Trošku chlastu dneska :PP

16. října 2010 v 21:46 | Bloody Desire |  Diary
Tak já sedela doma z mámou a akurád sem volala kamarádce a tři pro mě přišli . Tak jsem šla to mohlo být tak pul štvrtý .Šli sme koupit vodku . No já ne . Jedna měla narodeniny a měla penízky tak se rozhodla,že koupí chlast . Nejprve v pohodičke . Pak jsme šli k ni protože její rodiče nebyli doma . A my sme to nalili do kofole . A poušteli si tam písničky na plný pecky . Bylo to mega moc super :) . Dneska sem zažila dost srandy vám povím :D . Dost sem se nasmála .
________________________________________________________

A teď chci napsat to,že mě napadla jedna povídka . Takže jí tu i napíšu,ale nevím kdy no . Nechte se překvapit . A bude to lepší jak tá minulá . Tá byla první to mě omlouvá . **

Vypadám jak po opici

16. října 2010 v 11:36 | Bloody Desire |  Diary
Vážne . Uplně oči ufúlané od ceruzky . Tvář mám celou opuchlou . Bolí mě i v krku a ledva vidím . :-D A to jsem včera šla spát brzo protože sem byla neskutečne unavená .

Uf ,ale muj táta to dobře přehnal :D . Přišel si až nekde v 4 ráno . A místo toho aby zvracel do *nečeho" zvracel na svý rifle a na polštář . OMG . Uplně jak kdyby byl puberťák .

Dneska nevím co budu dělat,ale mám chuť na cigáro . x) A co vy ?

Hřbitov

15. října 2010 v 20:54 | Bloody Desire |  Téma týdne
Tak ani sem nejak neuvažovala co bych napsala na tohle téma . Jen mě tak napadlo,že něco na tohle téma napíšu . Spíš by tu měli dát tému mrtvý lidé protože to bych pak mohla psát a psát . Takhle když jdu na hřbitov ve dne z kamarádkama zapálit svíčky tak mi to nic nedelá . Ani se nebojím ani nic . Jasný pociťujem smútek asi jak každý člověk . Ale v noci?! Bych tam ani nepáchla . Mám z teho strach . Mám strách z mrtvých lidí . Nevím proč . Je to něco v mí hlavě a když tu o tom píšu je mi mnohem líp. Akurád dneska jsem se z kamarádkou vyprávěla či věří na duchy a tak . A něco se jí podobnýho stalo . Že jí umřel dedeček a pak ještě ,že ho čula jak na ní kříčí . Prostě mě se stát něco takovýho tak asi odpadnu . No ,ale vracím se k tématu . Někdo hřbitov možná má rád,ale já se tam necítím dobře . Možná to je dobré ,možná ne?! Ale necítím se tam dobře . Připomína mi to,že moji nebližší lidi například z rodiny leží tam pod truhlemi zakopaný a je to prostě nespravedlivý . A já to nemohu změnit :( . Ale to už je život no :( .