Září 2010

Musím všechno promyslet aneb jsem zase na začátku

30. září 2010 v 20:00 | Bloody Desire |  Diary
Do piče - do piče - do piče...
Jinak bych to asi ani nemohla napsat . No výte byla jsem z kamarádkou která se měla stretnout z kamarádem Filipa . Protože oni se teď jakože asi chtějí nebo co . Ale přišel za náma a řekl,že zachvílku dojde no . A byl dost zhulenej .

No,ale nepřišel . A já píča sem tam mrzla venku sní a jen čekala . Tak sme se šli projít či náhodou nepujde i Filipem a tak ,ale nešli . No a pak sme se šli zase přejít a já sem si šla zapálit . A prostě akurád mě viděla kamarádka co dělá z mojí mámou a baví se sní . Řekla,že nemám kouřit,ale ,že to nebozne . Ale mě to je už i tak u prdele .

Protože šel Filip i z tím jedným . A prostě on šel Filip moc popredu ještě z jedným . A kamarádka šla z tím klukem a já snima . No a prostě tak debatili a chytal jí stále za zadek a tak .

A prostě mě to bylo nejvíc trapný . Já sem ráda,že aspoň ona má to co chce . Ale už mi to všechno příde trapný . Že prostě cítím ,že trpím ,ale na co mi to je? Jsem pytomá alebo prostě jen naivní ? Všechno mi už leze na nervy !!! Nevím co dělat.....

a jak Filip konečne zastál tak já sem se naněho nekoukala,ale kamarádka jo a on jí poslal nevím co to bylo asi pusa . Tak já už měla dost . A kamarádka ještě říkala,že porád nebude spat kvuli temu klukovi,že je moc šťastná .

A já se možu utápět v slzách .. V pohodě Denisa všechno snese..................

Nevím proč to pro mě dělá,ale je nejlepší !

29. září 2010 v 19:17 | Bloody Desire |  Diary
V tem titulky jde o mou sestřenku zase . Ona je neuvěřitelná . Ptala se mě na "Filďu" tak mu řiká . A psali sme si o všetkém . Ona je něco jako moje spása . Nevím proč mi chce tak hrozně pomoci . Ale vyptá si od bratránka tel. číslo na něho a zavolá mu . A promluví si sním .

Nechápu jak je to možné,že mi chce pomoct . A ona ještě napsala,že je to maličkosť ,ale já jí za to nehorázně děkuju a mám jí moc ráda !!!

Velile & Safri Duo-Helele

29. září 2010 v 11:20 | Bloody Desire |  music
A jedeméééé  ♥ ... xD

Mě to tak strašne sere,ale musím to sem napsat..

28. září 2010 v 14:42 | Bloody Desire |  Diary
Psala sem si ze sestřenicí na facebooku . Ona tu kdysi bydlela a hned nad náma jenže se vydala otěhotnela a odstěhovala . Zažila sem sní asi celý děctví . Teď má tak 19 roku . A je stále strašne moc super a mám ji moc ráda .

No a tak sme si psali . Napsala mi,že co je nové . A tak potom se mě optala či někoho chci alebo někoho mám . Já řekla,že nechci nikoho . A ona prostě neveřila a já sem napsala,že sem chtěla Filipa ,ale že teď už ne . A byla sem si tím tak jistá,že ho nechci .

Jenže ona se mě začla ptát proč ho už nemám ráda . A tak a ,že mám bojovat za to co chci alebo koho chci . A já si v té chvílí uvědomila,že má pravdu . A ,že ho mám ráda stále :( . Ona řekla,že mi pomože i když je tak daleko . A ,že nemožu vědet či mě i on nemá rád prostě . On jí kdysi i chtěl když tu bydlel ,ale ona ho brala jen jako kamaráda a zná ho moc dobře.

A prostě dost mi všechno připoměla a posunula mě o krok opřed . Nevím . Nevím či budu zase jen ticho trpět....

Nový nápad, nový dizajn...

28. září 2010 v 12:39 | Bloody Desire |  Diary
Doufám,že se Vám nový design líbí a budete mi to tu stále navštevovat . Vím,že ten předešlý byl takovej jinej celkovo . Tmavší a šlo z něho mé jiné já . Ale tahle modroučká se mi líbí víc . Nebudem změnená já jen pouze design tak si to nevysvětlujte špatně .

Hudbu a názory nezměním ! x)

Musím do tesca

27. září 2010 v 14:19 | Bloody Desire |  Diary
Předchvílí sem přišla ze škole . Nic moc co vám budu říkat . Dostala sem trojku z vstupnej ze slovenčiny . Šak to se dala čekat . A štyrku z matiky . Šak jak jinak . No a dál?!

Jen to,že teď si du koupit ještě 2 zošity do tesca . Jeden na náboženstvo a druhej na informatiku protože sem si je ještě nekoupila .

A pak sem se dohodla,že pujdu za holkama . I když cez pulku města,ale v poho . Jako za sestřenkou a Nikčou . Ve škole sem mluvila z Nikolou a byla na diskotéke a spoznala tam super týpka Jirku . Yéa to bych chtěla taky =) . Mi ukazovala smsky a všechno mi povyprávěla . Já jen čuměla z otevrítou hubou ..

no jdu pa =D

Zajimavé už o sedmi se stmívá..

26. září 2010 v 19:58 | Bloody Desire |  Diary
Já šla do lídlu a už byla nehorázná tma . A přesne to já zbožnuju . Tmu . Nevím proč kdysi sem se jí bála,ale teď ? :) Jí mám ráda víc než světlo omnoho víc .

Stále jen poslouchám písničky a zkuste hádat jaké . Samé metalové . Hledám nové a nové čím by mě něčím zaujali .

Pak sem se rozhodla,že začnu psát povídku,ale jen takovou jednorázovku . Co nebude mít pokračování .

Tu máte jednu takovou pěknou ˇˇˇ co sem objevila .

Avio-Zlatá Generace

26. září 2010 v 15:29 | Bloody Desire |  music
Tak pravdivej song ... prostě dokonaaaalooost... :)

Krásná písnička .. =)

26. září 2010 v 10:35 | Rousie |  music
Nevím síce jak se jmenuje ,ale je to krásná písnička . Mě chytla no ...

A mám jí od úžasný holky co se na blogu prezívá Letície je to má kamarádka i reálně a tak sem moc ráda,že tu je jedna osoba které věřím a je tu na blogu .. x)Co bylo na mě tak zajímavé?

25. září 2010 v 22:03 | Bloody Desire |  Diary
Nebudu tu psát nic přesne o dneškajšku pouze jen o jedné věci která mě prostě dostala . Já nevím co sem si měla myslet,že je to pedofil,uchylák alebo jen starší chlap kterého sem dost zaujala ?

Posuďte sami :
Dneska já sestřenka a Nikča(kamarádka) sme šli na takový prelézky . A byl tam jeden starší pán . Kolik řikal,že to má,? Jo 39 . Ale musím říct,že nevypadal . Spíš na takových 25 . Byl strašně pěknej . A znám ho x) . Já nejprv nevědela odkud ,ale pak sem si vzpoměla,že takovýho jednoho kluka co chodí taky do osmička jak já je to táta . Byl tam ze svýma synama (dvojičkama ) . To by ste nevěřili jaký oni jsou . Buchla bych je . xD .. My sme sedeli a on z ničeho nic si přisednul a začnul snáma mluvit . Já nevědela kerá bije tak sem jen naňho čuměla jak sprostá . Sestřenka se sním vyprávěla . Dával dost ponaučení na život a tak . Pak mu někdo brknul a on tam začal dávat po nemecky . Fuj tak odporný jazyk . Jako nic proti kdo má rád nemčinu,ale mě osobně se hnusí . No a pak si zpátky sednul a sedel při mojej sestřenke a já vedle ní . A on mluvil sní,ale celou tu dobu čuměl na mě .A nebylo to jen takový normální . Prostě se hezky usmíval , stále tak počumoval po mě . Nevím jak bych to napsala . Cítila sem se tak zvláštne . Dobře,ale i blbě . Mluvil tam tak trošku sprostě ,že si nadrbal děcka a k čemu mu to je když se sní i tak rovedl . A pracuje v Rakousku . A pak prostě jen tak řekl,že sme se mu ani nepředstavili . Tak sestřenka řekla,že je Silva podala si sním ruku . Pak Nikča . A já sem se jen dívala + ještě z jednou holkou .  A on řekl ,že či my dvě se nechceme představit . Tak já sem řekla,že sem Denisa a tá druhá ,že Patrika . A on ,že či mu ani nepodáme ruku,že on nemá nic na ruke . Takový týpek prostě srandovnej x) . Tak sem mu tu ruku podala a já nevím já sem cítila něco strašně divnýho . Bylo to jiné když sem mu tu ruku podala já . Prostě řekl,že on je Paťa . A přímo mě to řekl protože ostatním neřekl až když sem mu tu ruku podala já . A prostě mi ji tak chvíli držel fúha a trochu mi to naňánělo strach . A pak ty wole já se šla z tou Patrikou houpat . A on prostě nechápu co to mělo znamenat . On už asi išel a ze všetkýma babama se lúčil . No teda ze sestřenkou a Nikčou a já sem byla dálej od nich . A on se tak nenápadně ke mě přibližoval . A zkuste hádat co mi řekl . Že či nechci jít s ním . Fu jako on šel odnést děcka svý bývalé ženě a odemě jako co chtěl?Abych šla sním . No samozřejmě sem řekla,že ne . Nevím si představit co by se stalo kdybych sním šla . x) Byl srandovnej,pěknej,ukecanej ,ale i přezto .. Proč si všimel právě mě?!

Teď sem přišla od kamarádky ..

24. září 2010 v 22:28 | Bloody Desire |  Diary
Já sem vědela proč se dneska tak strašně těším když pujdu ze škole domu . I když se dneska stala taková věc za kterou bych zabíjela . Šla sem si koupit bundu takovou flyšovou jak mikina,ale zároveň moc moc krásnou . Měla sem jí vyhlédnutou v časopisy . Tak já z mámou a ještě z dalšíma du a ona tam už není . Já myslela,že se tam nervama rozbrečím a všechno sem si to vylila na mámě .
Ale koho by to nenasralo . Mě moc no .

A sem byla ze sestřenicí dozvědela sem se,že Nikča má zaracha za teho kluka páč včera přišla až v jednu v noci domu . Fúha moje máma by mě roztrhla . A nejprve toho kluka . Ale on řekl jejímu tátovi ,že nech se na ní nehnevá ,že kdyby vědel v kolika má byt doma tak by jí už dávno poslal domu .

No prostě šupa pecka . Ale nevím . Zítra pujdu ze sestřenicí za ní a uvidíme . Sestřenka totiž bydlí tam kde ona,ale teď spí u naší báby a bydlí na stejný ulici kde já . Ne přesně v činžáku,ale v druhým činžáku . Tak pro mě zítra příjde a vyrazíme . Chci jít pit,ale uvidíme co naplánujeme . Snad se zítřejšek vydarí a nezkazí to ani počasí jebnuté . Dneska foukal dost vítr hmm ..

No a pak mě zavolala kamarádka co bydlí podemnou či nejdem k nim . Jeji rodiče šli totižto na zábavu . A my jakou sme si tam udělali zábavu . No kapala sem z ní a ona naopak zase ze mě . Super cítím se strašně v pohodě . A tu bundičku si pujdem koupit do jinýho města ve středu takže nejdem ani do školy . ♥ OMG ...

A k temu mi začal psát ten kluk z kterým sme kalili včera co sem se mu kdysi líbila . Zase na mě dáva ty jeho větičky . Jako sním se v poho píše,ale pak už jde do extrému . Ne do takovýho jak si vy představujete právě teď :D ,ale prostě začne psát hezky o mě a tak =) .

Nechci Vám teď kazit náladu,že se mám dobře a například nekteří mí netový kámoši se tak dobře nemají . A já sem se tak taky dobře neměla ,ale teď se mám . A nechci vás tím nijak nasrat . Právě naopak chci jen aby ste doufali,že se karta može obrátit spátky na vás :-* .

MÁM VÁS TU NEUVĚŘITELNE VŠETKÝCH RÁDA!!

Nová náděj,kamarádi ♥

23. září 2010 v 19:57 | Rousie |  Diary
Tak se mi tak zdá,že už sem se konečne odpoutala od všech co sem snima doteď chodila ven . Každý si našel kamarádu . Moje kamarádka z dectví má celou partu a já prostě k nim nepatřím . A jak sem vám už psala,že sem asi našla lepší kamarádku tak je to pravda . Dneska sem byla za ní a bydlí tam i sestřenka takže sme všechny tři vyrazili ven . A kam se šlo ?! Pít ..

Tá kamarádka Nikča má nápadníka .. fešáka on bydlí hned vedle ní .. a prostě šla sem pro ní a on tam seděl .. tak sme si šli za ním zapálit a debatili sme .. Nejprve tak nic moc,ale jinak dobře bylo . Pak sme išli za tou sestřenicí a nevědeli sme kdo nám to koupí . Sestřenka zavolala Nikči i teho chlapca ..A šel s námi :D

..Ale to by ste nevěřili jak on moc jí chce . Ale ona ho bohužel odmítá i když ho taky chce :( . Nevím proč . Ale on je do ní šílene bouchlej . Kdybyste viděli jak se na ní koukal . Hrozně jí to přeju,ale nevím no . Ty zážitky co sem čula co sním má . On jí šel políbit a ona mu dala facku . No hruza .. pak už nevědel co má robit . Zaklopal k ní dal jí lísteček a utekl . To jak mi dneska říkala sestřenka  porád sem plakala od smíchu . xD ...

A tak sem si aj spoměla,že by sem chtěla taky takovou lásku . Kdo by nesnil o klukovi který by se takhle ponižoval jen proto aby mě cítil,aby byl při mě . Krása  přeju jí to nehorázně moc i když se tam nic nestalo,ale určitě sa večer (což já už neuvidím ) stane když bývaji skoro vedle sebe o jeden byt .

Jinak snama šel ještě jeden kluk . Jeho kamarád kdysi sem se mu líbila alebo ještě něco víc? No já nevím,ale hulil tam . No co jinší než trávu,že jo ,ale nevím já to prostě odmítam něco takovýho . Je to popravdě hnus . A já sem si nedala ani glga a to měli vodku moji oblíbenou . Ale nějak se mi do teho nechtělo . Bylo to docela nuda . Chtělo se mi spat ,ale sem nejvíc ráda,že sem byla s nima. Oni dvě sou super a já doufám,že budeme spolu už takhle stále a konečne sem našla super super kamarádky no teda je to moje i sestřenka,ale to neva . Oni mají obidvě 15,ale to je fucka . Rozumím si snima a sou super =) . Z téhle strany sem nejvíc spokojená a nechci aby se to vytratilo někam pryč protože já chci vážně super kamarádky a ty pravé rozumné ,upřímné a všetko z tím . ♥

A JEBU NA VŠETKÝCH KTERÝ MI ZA TO NESTOJÁ  .....

Tak něco o dnešku ...

21. září 2010 v 20:36 | Bloody Desire |  Diary
Došla sem ze škole uplně vyčerpaná . Měli sme 7 hodin,ale já sem po 6 zdrhla . To jsem celá já + ještě 3 lidičky .

Pamatáte jak ste mi psali,že po bouřce bude sluníčko? Nevím kdo přesne mi to napsal,ale asi měl vážne pravdu . Teď sem přišla z venku a byla sem z kamarádkou . Po dost dlouhý době jen my dvě . Jí je 15,ale na tem nezáleží . Je to s ní super . Kúpili sme si cigára na pulky . A prodebatili sme všechno x) . Pecka .

Zítra se počkáme a pujdeme spolu do škole a počítám ,že i ven :) .. Nevím možná sem našla opět super kamarádku x) .. A bude to tá správná .. x)

Od teď už jen ..

21. září 2010 v 15:12 | Bloody Desire |  Diary
Od teď už jen ... nenechám Vás napnutých ..

Bloody Desire x)

Kdoby nevědel je to krvavá túžba . Je to takový super magický a fajný . Pro nekterých možná stále ostanem Rousie a taky v mé mysli to tak stále i bude ,ale od teď by sem byla ráda kdybyste si mě přepsali a zapamatovali už jen jako Bloody Desire .. xP

děkuju .. ˇˇ

Naděje

20. září 2010 v 20:54 | Rousie |  Téma týdne
Tak po dlouhý době du psát o témě týdne .

Naděje
Někdy je to poslední co člověku zústává.Když v něco věřit tak jedině v tohle . Nevím,ale naděje máme u všechného . Vždycky nám zostane jen tahle jedna i když jen malilinkatá naděje,ale vždy tu pro nás je . Vždy . Náděj nám pomáha prožit den ,těžký chvíle v životě .

Vždy když mi je vážne nechutně ,když mám chuť umřít tak se snažím myslet,že ještě mám náděj ,že ještě všechno není ztratený . Tak si zkuste zpomenout na tyhle slova tý kteří budou na dně . Pomože Vám to x) .

Dejte svému životu směr a nedovolte, aby to jediné co Vám zůstane byla pouhá naděje!!!!

citát by wamp.dark


Touch - Ljubi menja po francuzski

20. září 2010 v 14:38 | Rousie |  music
Tak přiznám se ,že tuhle písničku sem milovala když mi bylo tak 6,7 :D .
Ale je stále pěkná,ale rozumím jen tomu chlápkovi..

Je taková taneční ˇˇ .. a teď po pravdě kdo ji zná?:D

Alebo jen já? :D

Rozmýšlali ste nekdy nad smrtí?

19. září 2010 v 19:26 | Rousie |  Diary
Já jo právě před chvílí .. Nechci tu řěšit co se stalo . Asi by si někdo řekl ,že je to jen bezvýznamné nic a ,že se to všechno rychle urovná ,ale v tej chvíli sem měla prostě veliký nervy už na všetko . Jen tak sem ležela ve vaně a chtěla se utopit . Neudělala bych to na to sem až privelký srab .

Ale já to takhle nechápu . Vždyť je jedno či někdo umře ve 13 alebo v 30 alebo až 130 . Vždyť i tak jednou umře .

Ach jaj raděj nic . Nebaví mě tu něco psát protože i tak mi nikdo nepomože. A ten kdo by byl ochotný pomoci i tak je moc daleko .

 N I K D O tu není pro M Ě .. a já to už nezvládám =(

Dneska to už nebylo také dobré jako včera

18. září 2010 v 19:24 | Rousie |  Diary
Myslím,že ten nadpis mluví za vše . Dnes sem šla odpoledne z mámou střetla sem kamarádku Barboru a byla snama. Potom sme se odpojili a jen tak sme tam bloudili až mě to přestálo bavit a šli sme zpátky k naším činžákom .

Muj strejda chytel malý infarkt . Akurád byl u nás a došlo mu moc zle i spadnul na zem . Sme volali sanitku ,ale naštěstí v pohodě . Uff

Stála sem ve vchodě a akurád šel chlápek kterýho chci ze svojí i z dítětem . On vynésl hore kočár a mě řekl takým tichým hlasem " Pozor " .. ale ani se mi při tom nepodíval do očí ...

No a chce se mi spat tak nevím ,ale pujdu zkouknout filmek . Teď jak začíná zima mě už nic nebaví,je mi zima a prostě asi de na mě špatný období zimy ..

Nejlepší jarmak za celý muj život ...

17. září 2010 v 22:46 | Rousie |  Diary
Teď sem přišla . Já nemám slov,ale řeknu vám to popořadě .

Nejprv sem se dost bála,že ani nikam nepujdem protože moje kamarádka která bydlí podemnou byla prichystaná jít z druhýma . A myslela sem ,že budu na ocet . Šla sem pro ní a řekla,že semnou pujde . Mohli byt tak tři hodiny a vyrazili sme . Zebrala sem i svou malou sestřenici . x)

Pak sme tam stretli kamarádku Nikču a moji sestřenku . Tak já šla zanést malinkatou sestřenku a tá co bydlí podemnou snama už nešla . Pak sme střetli i ostatních . Bylo nás moc ,ale my sme se pak odpojili . Já,kamarádka Nikča a Sestřenka . Já se šla najíst a šla sem pro mojí nej Barboru z kterou sem se usmířila jak ste četli v předešlým článku . x)

Pak sme si šli koupit burčák . A šli sme na třetí základku kde chodím do škole . Byl tam i Filip ,ale jako oni tam byli strašne moc a my sme snima nebyli . Pak tam za náma přišli 2 kamarádi . Jen sem kouřila a pila . Pak sem šla o 8 dom i z best kamarádkou . A pak sme tam zase šli . To už byla mega tma . No a přišli tam ještě 3 kamarádi . Jeden fakt hezkej,ale nic nebylo .

Jen sme tam tak popíjeli,kouřili a byli sme v nemalé náladičke ty vole . Sem si tak pořádne zatancovala . xD Bylo mi super . Pak o pul desáte sem tam šla najít mojí mámu a šli sme na ohňostroj .

WOW já se cítila jako kdyby sem byla v nebi . Uplně nádhera ♥ . Jako kdyby to na mě padalo no a teď sem tu . Nehorázně mě bolí hlava,je mi zle a ještě tu píšu tenhle článek . Mazec bomba . Nejvíc sem si to užila . ♥♥♥

Měla bych si facknout...

16. září 2010 v 21:06 | Rousie |  Diary
Fuck the world and fuck the people ...

Asi vám nedochází proč bych si měla facknout . No protože sem se se sní opět začla bavit . Přišla ke mě s tím,že proč se sní nebavím ,že teď už se zase nebudeme bavit . Já sem řekla,že ne protože ze mě dělá idiota,že jen kvuli ní ostávám vždycky doma sama protože se musí ít učit a já pak nemám nikeho . A prostě tak a nakonec šla i tak pryč . Tak sem zabouchla dveře a myslela,že je to vše vyřěšené . x)

No,ale pak sem byla z kamarádkou která bydlí podemnou a videli sme tých z kterýma chodíme ven a medzi nimi i Domča . No,ale říkala,že se pro nás zastaví,ale ani se neotočila prostě nic . A takovú no nebudu to řikat všichni milují . No co už . A já pak sem řekla Romči nech de pro Barboru protože mě mrzí,že se nebavíme když se možeme bavit všechny . Vždyť proč ne ?! I tak to nepujde ,vím to!

A šla pro ní a všechno se vyřěšilo ,naštěstí .Miluju udobrování či už je to jen kamarádstký alebo to opačný .